+371 630 267 77

Helper

KĀPĒC LATVIJAI ŠOREIZ NEVAJAG EIROPAS MILJONUS

Latvijas Kūdras asociācija: Ne viss ir zelts, kas spīd - Eiropas Komisija apmaiņā pret pārdesmit miljoniem eiro iznīcina Latvijas tautsaimniecībā tradicionālu nozari ar būtisku pienesumu valsts ekonomikā – kūdras ieguvi un pārstrādi. 

NORISINĀS "LAFLORA" VĒJA PARKA IECERES IZPĒTE

Rezultātiem tuvojas detalizēta izpēte par vēja elektrostaciju parka izveidi Jelgavas novada Kaigu purvā - izstrādātā kūdras ieguves laukā mežu ielokā iecerēts ražot “zaļo” enerģiju "Laflora" pašpatēriņam un publiskajam tirgum. 

Par kūdras nozares pārvaldības pilnveidi Latvijā

Valsts kontroles ziņojums par kūdras resursu pārvaldību ir ļoti vērtīgs pagrieziena punkts kūdras nozarei Latvijā. Proti, tas izgaismo problemātiku, par kuras risināšanu kūdras nozares uzņēmumi ir iestājušies jau gadiem ilgi.

NORISINĀS "LAFLORA" VĒJA PARKA IECERES IZPĒTE

Rezultātiem tuvojas detalizēta izpēte par vēja elektrostaciju parka izveidi Jelgavas novada Kaigu purvā - izstrādātā kūdras ieguves laukā mežu ielokā iecerēts ražot “zaļo” enerģiju "Laflora" pašpatēriņam un publiskajam tirgum. 

Par kūdras nozares pārvaldības pilnveidi Latvijā

Valsts kontroles ziņojums par kūdras resursu pārvaldību ir ļoti vērtīgs pagrieziena punkts kūdras nozarei Latvijā. Proti, tas izgaismo problemātiku, par kuras risināšanu kūdras nozares uzņēmumi ir iestājušies jau gadiem ilgi.

Īstenoti apmežošanas zinātniskie pētījumi

2019. gada rudenī īstenota izstrādāto kūdras ieguves lauku apmežošanas zinātnisko pētījumu pirmā kārta kūdras ieguves uzņēmuma “Laflora” Kaigu purva rekultivācijas programmā.

Diskutē par kūdras nozares attīstību Latgalē

2019. gada 25. oktobrī – Saeimas Latgales apakškomisijas izbraukuma sēdē Balvu novadā notika pirmā deputātu un kūdras nozares pārstāvju diskusija par nozares neizmantoto potenciālu un attīstības iespējām Latgales reģionā. 

"Laflora" noslēdz kūdras ieguves sezonu

"Laflora" noslēdz 2019. gada kūdras ieguves sezonu, ievācot vairāk nekā 105 tūkstošus tonnu kūdras, kas veido aptuveni desmito daļu no kopējā kūdras ieguves apjoma valstī.

VES parka "Laflora" IVN

Paziņojums par paredzētās darbības "Vēja elektrostaciju parka „Laflora” būvniecība" ietekmes uz vidi novērtējuma sākotnējo sabiedrisko apspriešanu.

 

Kaigu kūdras purva IVN

Paziņojums par paredzētās darbības "Kūdras ieguves teritorijas paplašināšana Kaigu kūdras purva atradnē" ietekmes uz vidi novērtējuma sākotnējo sabiedrisko apspriešanu.


Jauna sezona - jauns iepakojums

Mūsu piedāvāto produktu klāsts nav mainījies - preču zīme KKS tiek saglabāta, tāpat arī kūdras produkti Latvijas dārzkopjiem. 

2017. gada sezonas noslēgumā

Neskatoties uz visnotaļ sarežģīto kūdras ieguves sezonu, pateicoties visiem, kuri tajā piedalījās, esam sasnieguši labus rezultātus.

Sfagnu reintrodukcijas eksperiments

Laflora atbalsta LIFE + projektu "Mitrāji" ar donormateriālu no Drabiņu purva, stādot to degradēta purva fragmentu atjaunošanai.

Baltijas Kūdras ražotāju forums 2017

Foruma atklāšanas tēma - Cilvēks un kūdra. Par kūdras nozares nozīmi cilvēka dzīvē aizvadītajos 25 gados.

Diskusija par klimata pārmaiņām

Laflora piemērs ražošanas un vides mijiedarbībā, saglabājot līdzsvaru starp dabas aizsardzību un ekonomiskiem faktoriem. 

Nīcgales purva
IVN

Pēdējā ziņojuma versija par paredzētās darbības - kūdras ieguve kūdras atradnē “Nīcgales purvs” Daugavpils novada Nīcgales pagastā, ietekmes uz vidi novērtējumu (IVN).

Pelējums kūdras substrātos

Kāpēc rodas pelējums kūdras substrātā un kāpēc ir būtiski ievērot ražotāja ieteikumus - Bulduru Dārzkopības vidusskolas siltumnīcu vadītāja Ilze Briģe dalās pieredzē un padomos.

Piesakies stipendijai

Pieteikšanās Laflora stipendijai 2017. gadā Bulduru Dārzkopības vidusskolā 10 mēnešu garumā noslēgusies. To saņems audzēknis Jēkabs Krastiņš - 2.D grupas IP Dārzu un parku kopšana.

Laflora 20 gadi

Pavadot Laflora 20 gadus, piedāvājam nelielu ieskatu uzņēmuma 20 gadu jubilejas pasākumā.

 

Priecīgus svētkus!

SIA "Laflora" kolektīva video sveiciens Ziemsvētkos un Jaunajā gadā.

 

Sveicam LKRA

Ulda Amerika, SIA "Laflora" valdes priekšsēdētāja video apsveikums Latvijas Kūdras ražotāju asociācijai un biedriem, sagaidot tās divdesmitgadi.

Kūdras ieguve apkopota vienā grāmatā

Grāmatas autors Ansis Šņore ir pasaulē atzīts kūdras eksperts un Latvijas kūdras ražotāju asociācijas goda biedrs. 

Dārza darbi
rudenī

SIA Galantus vadītājs Ansis Birznieks pastāstīs par dārza darbiem rudenī un to, cik noderīgi tajos būs kūdras substrāti un produkti.

Aizvadīta 2016. gada sezona

Paldies visiem, kuri piedalījās kūdras ieguves sezonas darbos Kaigu, Drabiņu, Kalna un Nīcgales purvos. Uzzini jaunumus, noskatoties video.

Rožu substrāta KKS-R skābums

Atsaucoties uz LTV1 raidījuma "4.studija" sižetu par Laflora ražoto kūdras substrātu KKS-R, uzņēmums kopīgi ar klientiem un receptūras izstrādātājiem sniedz atbildi visiem interesentiem.

Kūdras nedēļa

2015. gadā Laflora atzīmēja uzņēmuma 20 gadu jubileju, sniedzot izzinošu lekciju ciklu ar nosaukumu "Kūdras nedēļa" - uzzini vairāk, apskatot pasākuma prezentācijas.

cienot Latvijas
kūdru

20 gadi kūdras ieguves nozarē un Laflora vēstījums Latvijas attīstībā - cienām, sargājam, rūpējamies un lepojamies ar mūsu valsts resursu.

Titula "The Red Jackets" ieguvēji

Paldies, ka tikām izvēlēti un novērtēti kā viens no Latvijas 25 eksportspējīgākajiem uzņēmumiem. Priecājamies, ka varam strādāt Latvijas labā un kopīgi ar citiem uzņēmējiem veidot Latvijas tēlu pasaulē.

Modernizējam substrātu ražotni

Sekojot dārzkopības attīstības tendencēm Latvijā un pasaulē, SIA Laflora substrātu ražotnē veikti uzlabojumi, nodrošinot vēl lielāku konkurētspēju kūdras ražotāju vidū.  

 

Eiropas Biznesa balvas čempions

SIA Laflora nosaukta par Latvijas nacionālo uzvarētāju prestižajā Eiropas Biznesa balvas 2015/16 konkursā un turpina dalību tā otrajā kārtā.

 

 

Atkārtoti iegūts KRASS sertifikāts

Laflora ieguvusi ražotņu sertifikācijas sistēmas (KRASS) sertifikātu jau piekto reizi – iepriekš par Kaigu un šogad jau atkārtoti par Drabiņu kūdras purvu.

Gada darba devējs

Jelgavas novada Uzņēmēju gada balvas 2015 pasniegšanā SIA Laflora ieguva apbalvojumu nominācijā Gada darba devējs. Paldies novadam, novada iedzīvotājiem un žūrijai par balsojumu.

Stādaudzētāja biļetens

Šajā numurā lasi par kūdru, kas ir audzēšanas pamats, kā arī par pelējumu kūdrā, ar ko sastapusies liela daļa audzētāju.

 

Kalendārs virtuālā Latvija

Gada nogalē, sveicot svētkos savus sadarbības partnerus, tika prezentēts Laflora kalendārs 2015. gadam.

Izstāde Zemes
Skaņas

Andrejostas ielā 4a, Rīgā, atklāta unikāla instalācija, ko radījuši trīs mākslinieki – Edgars Ameriks, Dmitrijs Lavrentjevs un Normunds Šaumanis.

Labākais darba devējs reģionā

2014. gada 13. novembrī, pasniedzot Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Gada balvas, tika apbalvoti visu reģionu labākie darba devēji.