+371 630 267 77

Helper

Kontakti

Zenta Jansone
Pārdošanas nodaļas vadītāja
+371 63026777
Zenta.Jansone@laflora.lv

Irina Sintniece
Eksporta un loģistikas speciāliste
+371 63027783
Irina.Sintniece@laflora.lv

Sabīna Alta
Projektu vadītāja
+371 29182962
Sabina.Alta@laflora.lv

Rinalds Jakušonoks
Fasēšanas un ražotnes vadītājs
+371 28663766
Rinalds.Jakusonoks@laflora.lv

Ronalds Vaits
Substrātu meistars
+371 26357717
Ronalds.Vaits@laflora.lv

Imants Jansons
Kaigu purva ražotnes vadītājs
+371 63026777
Imants.Jansons@laflora.lv

Gunārs Zakenfelds
Drabiņu purva ražotnes vadītājs
+371 29247412
Gunars.Zakenfelds@laflora.lv

Laimis Eglītis
Nīcgales purva ražotnes vadītājs
+371 29419179
Laimis.Eglitis@laflora.lv

Vieta kartē

Kaigu kūdras purvs

Nīcgales kūdras purvs

Drabiņu kūdras purvs